تبلیغات
Armita - روانشناسی از طریق رنگ چشم

Armita

یه وبلاگی که توش همه چی پیدا میشه

رنگ چشم ها نشان دهنده شخصیت و توانایی های متفاوت در هر فرد است .

روانشناسان به تازگی به شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم توجه کرده اند .

 رنگ چشم مشکی :

صاحبان چشمان مشکی ؛ انسانهایی رویایی اند که در فضای شاعرانه ای زندگی می کنند . بسیار دست و دل باز هستند و همیشه سعی می کنند تا با هر آنچه در توان دارند ؛ به دیگران کمک کنند . این افراد همچنین داری خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف هستند .

رنگ چشم آبی :

نگاهی عمیق به مسائل داشته و شخصیتی حساس و شفاف دارند . این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند . بیشتر کسانی که دارای چشمانی آبی هستند ؛ احساساتی هنری دارند . .معمولا" در ورزش های کم تحرک که نیاز به تمرکز دارد ؛ استعداد دارند .

 رنگ چشم سبز :

نشان دهنده این است که آنها شخصیتی قوی و اراده ای محکم دارند . در تصمیم گیری ها بسیار جدی ؛ محکم و تا حدی مغرور و خودرای هستند . این افراد اعتماد بنفس بالایی دارند و در کمک به دیگران سعی می کنند تمام توان خود را به کار گیرند .

رنگ چشم قهوه ای :

نشانه ی محبت و مهربانی است . و هر چه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است .کسانی که دارای چشم قهوه ای هستند ؛ بسیارآرام و صبور هستند و هر چه را که می خواهند به راحتی بدست می آورند . از آرامشی تمام نشدنی بهره مندند . و در زمینه ی ورزش های پرتحرک مانند بسکتبال و فوتبال استعداد خوبی دارند .

 رنگ چشم خاکستری :

دو دسته اند یا دارای شخصیتی آرام و شاداب و تیز و باهوش هستند و یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارند . این افراد در مجموع انسان هایی سخت گیر هستند و احساسات خود را به سختی نشان می دهند .

 رنگ چشم عسلی :

انسان های خوش قلبی هستند ولی با دیگران روراست نیستند . این افراد همیشه به دنبال دوست صمیمی می گردند . و دوست ندارند به دیگران تگیه کنند .


نوشته شده در 1392/07/4 ساعت 15:25 توسط armita shahbazkia نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Design By : Pars Skin